Firmamız 1978 yılında Kurucumuz Hızır AYDIN tarafından Cağaloğlu’nda Aydın Kartpostal Pazarlama Sanayi Ticaret A.Ş. unvanı ile küçük bir yerde matbaacılık işine başlayarak kartpostalcılık alanında faaliyet de bulunmak üzere ticari hayata başlamıştır. Yoğun bir tempoda üretim ve ürün yelpazesini genişletme çalışmalarını sürdüren firmamız; kartpostalın yanı sıra, tebrik poster, zarf, resimli-renkli zarf, mektupluk, resim dosyası, bloknot, ajanda, takvim, imsakiye, takvim tenekesi, kurumsal kimlik, hatıra defteri, elişi kâğıdı, okul etiketi, ambalaj kâğıdı, klasör, koli, kutu, müzikli kart, çıkartma, davetiye modelleri gibi ürünlerin imalatına başlamış, müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

1984 yılında davetiye alanında da faaliyette bulunmaya karar vererek İnci Davetiyeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketini kurarak davetiyenin dağıtım ve pazarlamasını bu firma üzerinden davetiye müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Şimdilerde ise AYDIN COLOR A.Ş. çatısı altında İNCİ DAVETİYE WEDDING CARDS markası ile sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Kuruluşundan bu yana sürekli genişlemeyi ve kaliteli ürün çıkartmayı hedefleyen firmamız çeşitli büyüklükte işyerlerinde faaliyette bulunmuş şu anda Merter’de 2000 metrekare bir alanda kurulu olan üretim tesisini, Cağaloğlu’nda bulunan mağazamız ve mülkiyeti firmamıza ait olan Hadımköy’de bulunan 5000 metrekare fabrika binasında imalat depolama ve paketleme hizmetlerini yürütmektedir. Parolamız kaliteyi ucuza satmaktır.

İNCİ DAVETİYE WEDDING CARDS markası ile sunmuş olduğumuz hizmette, imalattan siz değerli tüketicilere köprü sağlayarak 1978 yılından beri parolamızı kaliteyi ucuza satmak diyoruz…