Genel

Davetiye baskı teknikleri nelerdir ?

Davetiye baskı teknikleri nelerdir ?

Günümüz şartlarında hazır davetiyelerin yanı sıra çiftlerimiz kendi özgün tarzlarını isteme başladıklarında sektörümüz ikiye ayrıldı diye biliriz. Bunlardan geçmişten günümüze gelen katalog davetiyesi yanı hazır stoklu ürünler. Genelde fiyatları uyguna geçebildiğimiz ürünler olmasıyla beraber hızlı teslim sağlana bilmektedir. İkinci seçenek ise davetiyelerin kişiye özel veya sektörümüzde tasarımcı meslektaşlarımızın tasarladığı butik veya özel davetiyeler diye adlandırabileceğimiz davetiyeler.

Katalog davetiyeleri hazır stoklu ürün olduğunda sadece iç baskısı ve isteğe göre zarfa gelen damat isimi, tarih veya baş harflerin basılması mümkün olmaktadır. İç baskı kısmı ise ofset baskı diye adlandırdığımız normal boya baskıdır. Bir başka seçenek ise yaldız baskı. Yaldız baskı ise renkli parlak gösterişli görünen renk renk altın gümüş sedefli vs.. renklerde basıla bilen sıcak baskı yöntemidir. Biraz önce bahsettiğim zarfa baskılarda bu iki baskı tekniğine ek olarak gofre baskı yani kabartmalı baskı zarfa ayrı bir hava katarak sizin değerli misafirlerinize ayrı bir hava katmaktadır.

Tabi baskı değince farklı kulvarlarda kullanılan başka başka baskı yöntemleri mevcut fakat davetiye için bu 3 farklı yöntem ile baskı yapılması yeterlidir.

Detaylı bilgi için sitemize ziyaret edin www.incidavetiye.com

Müşteri Hizmetleri: +90 212 567 34 04     Whatsapp Hattı: +90 212 567 34 04     E-posta: info@incidavetiye.com.tr

BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN 🙂

Facebook          |          Instagram          |          Twitter          |          Pinterest          |          Youtube          |           WebSite

 

Bir yanıt yazın