Genel

Davetiyede hattat yazısı

Davetiyede Hattat Yazısı

Türkiye de ortalama yılda altı yüz bin çift evleniyor. Bu çiftlerin bir çoğu davet ettikleri insanlara özel günlerine davet ederken davet ettiği insanları önemsediğini göstermek için davetiyeleri seçerken verdikleri önemi onları davet ederken de göstermek istiyor.

Bunun için hattat yazısı onları değerli kılmak için davet edilecek bilgileri el sanatı olan hattatın anlamı arapça da güzel yazı anlamına gelen tarihimizin bir parçası olan bu el yazısı sanatı değer kıldığınız, özel gününüze davet ettiğiniz, davetiyenizi süsleyen sanatsal bir dokunuş haline getiriyor. Osmanlıdan günümüze uzanan bu sanat şimdilerde sizin davetlerinizi süslüyor olacak.

Günümüzde sanatçısı az kalan bu dalın davetiye de anlamı hala koruyan bu hattat sanatı özel müşterilerimiz için isteklerine göre hazırlayarak davetlilerini özel kılmalarını sağlıyoruz. Eğer sizde hattat sanatı ile ilgileniyorsanız doğru yerdeniz. İnci Davetiye ailesi olarak davetiye sektöründe hiç bir eksiklik yaşatmadan müşterilerimiz isteklerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Eğer sizde hattat yazısı ile davet ettiklerinizi özel kılmak istiyorsanız bizimle iletişimi geçebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken hattat yazısı istiyorum demeniz ve biz bu isteğinizi en kısa sürede inci davetiye markası olarak hattat ustalarımızla kurduğumuz iş birliği ile gerçekleştireceğiz.

2019 Davetiye modellerinde, trend davetiye modellerinde, dini davetiye modellerinde, günümüz modasında yer edinmiş hattat sanatını tercih edenler arasında olmanız modayı yakından takip ettiğinizi gösterir. Umarım sizinle de bu mutlu gününüzde mutluluğunuza ortak oluruz. İnci Davetiye ailesi olarak hepinize mutluluklar dileriz.

Detaylı bilgi için sitemize ziyaret edin www.incidavetiye.com

Müşteri Hizmetleri: +90 212 567 34 04     Whatsapp Hattı: +90 212 567 34 04     E-posta: info@incidavetiye.com.tr

BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN 🙂

Facebook          |          Instagram          |          Twitter          |          Pinterest          |          Youtube          |           WebSite

Bir yanıt yazın