Genel

Silikonlu Davetiye Mühür

Silikonlu Mühür

Davetiye Mühürlerini incelemek için link. https://incidavetiye.com/urun/slikonlu-muhur

Davetiye mühür deyince akla gelen ilk şey tarihimizde bilindiği üzere bir bilginin, bir mektubun vs… bir notun sizin adınıza imzalanmasında kullanılıyordu. Bunu davetiye üzerinde de gerçekleştirmek ve bu güzel görünümü inci davetiye ailesi olarak müşterilerimize sunmaktayız. Günümüz de davetiyede mühür ise çiftlerin baş harflerini veya özel sembollerini taşıyan çiftlerin imzası olarak kullanılmakta.

Silikonlu davetiye mühürü yeni yeni kullanılmaya başlandı. Çünkü klasik mühürler (mum davetiye mühür) kargoda, davet ettiklerinize ulaşana kadar kırılıp parçalanıyor. Bu yüzden teslim olana kadar anlamını kaybediyor. Siz değerli müşterilerimizin bu mağduriyeti yaşamamaları için mum davetiye mühürü silikonla çözüm üretmeye karar verdik ve başardık. Bu sayede kırılmak sorununu çözmüş olduk. Silikonlu davetiye mühür ise görsel de hiç bir farklılık olmadan hatta üstünde kullandığımız vernik ile daha canlı duran, bu sayede hem görsel acıdan hemde sağlamlık açısından uzun süre kullanılabilen bir ürün haline geliyor.

İnci davetiyenin sunmuş olduğu bu hizmette silikonlu davetiye mühürde seçim yapabileceğiniz renkler olarak bronz, gri, altın, pembe, bordo olmak üzere 5 renk seçeneğimiz mevcut. Tabi özel olarak istenen renklerde yapılabilmekte. Bunun dışında mühür motifi de önemli bir rol oynamakta sürekli güncel olarak sabit motiflerimizin yanı sıra kendiniz belirleyeceğiniz renk gibi motifte seçim yapabiliyorsunuz.

Davetiye mühürleri, İnci Davetiye markasında kişiye özel davetiye mühür, hazır motifli davetiye mühür veya baş harflerinizi taşıyan mühürler gibi seçeneklerde isteğe göre mühür imalatı, işçiliği yapılabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken sitemizden Silikonlu davetiye mühür ürününe girip istediğiniz davetiye mühürü veya kendi motifinizi oluşturup sipariş verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için sitemize ziyaret edin www.incidavetiye.com

Müşteri Hizmetleri: +90 212 567 34 04     Whatsapp Hattı: +90 212 567 34 04     E-posta: info@incidavetiye.com.tr

BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN 🙂

Facebook          |          Instagram          |          Twitter          |          Pinterest          |          Youtube          |           WebSite

Bir yanıt yazın